SUDER ÜYESİ CEPA İZOLASYON TİC.LTD.ŞTİ


 SUDER ÜYESİ CEPA İZOLASYON TİC.LTD.ŞTİ

Yalıtım Sektöründe 1992 yılında kurulan CEPA İzolasyon 22 yıldır inşaat sektöründe yalıtım işi yapıyor ve detay çözümlüyor. CEPA İzolasyon olarak yalıtım sektöründe faaliyet gösterdiğimiz ilk dönemlerde XYPEX ürünlerini kullanıp satış ve uygulamasını yaparak, CEPA İzolasyon’ u ve XYPEX markasını Tüm Türkiye’ye tanıtmış olduk, giderek bu tanıtım artış sergiliyor, Satışımızın % 20’ si yurtdışı ihracatımızdan oluşmaktadır. Başta “Türkiye Cumhuriyeti” olmak üzere, Suriye ve Irak’a ihracatı geliştirerek, bu projelerin yurtdışında satışını, müşavirliğini ve uygulamasını da yapmaktayız.
CEPA İzolasyon olarak hızla büyümekteyiz, yapmış olduğumuz büyüme doğrultusunda bu durumu korumak ve daha da ileriye gitmek planlarımız içerisinde, piyasada bulunan bir çok yalıtım ve izolasyon malzemelerinden farklı ve kaliteli oluşumuzu ve XYPEX ürünlerinin kullanıcıya sağlamış olduğu katkının ve müşteri memnuniyetlerini çalışmış olduğumuz firmalardan ve hızla büyümemizden görebilirsiniz. 
Biliyorsunuz artık çağımız teknoloji çağı olarak adından söz ettiriyor, malum takip etmek , hem kişisel olsun hem de şirket bazında yenilenmeye açık olmak her zaman ileriye dönük gelişimle ilgili planları dahilinde tutar bizler de CEPA izolasyon olarak internet dünyasında ki gelişimleri takip ederek firmamız nezdinde bir e-ticaret sitesi kurduk ve aktif ettik :https://shop.cepaizolasyon.com/ bu adres üzerinden kullanıcılarımıza gerek toptan gerekse bireysel olarak ulaşmayı hedefliyoruz.
Yaşadığımız binaların sağlam, uzun ömürlü, havası temiz olmasını isteriz. Daire veya iş yeri alırken Su-Isı-ses yalıtımını da mutlaka incelemeliyiz. Müşterilerimize, müteahhit, mimar ve mühendislere, XYPEX' i sunarken; Projede kullanımı çok basit, hızlı inşaat imalatı, betonu güçlendiren, demiri ve betonu korozyondan koruyan, insan ve çevreye zarar vermeyen LEED sertifikalı, beton ömrü kadar sınırsız garanti ve insan hatasından kaynaklanan her türlü hatanın kalıcı ve çok kolay çözülebileceğini anlatıyoruz. XYPEX’ in dünyada beton yalıtımı ve betonu koruyan malzeme olarak geliştirilmiş ileri teknoloji ürünü olduğunu anlatıyoruz. XYPEX Amerika standartlarında üretilmiş, BSİ, Avrupa ve Rusya standartlarına da uygun olduğunu, her türlü belge ve test raporları bulunduğunu, En zor detayın bile kolayca çözülebileceğini anlatıyoruz. Maliyet olarak proje bazında bakıldığında diğer yalıtım sistemlerinden daha ekonomik olduğunu anlatıyoruz. Bilinçli müşteri kitlesi hızla artıyor. Müşterilerimizin, kalite konusunda hiçbir tereddüdü olmuyor, Genelde taklit malzemeler ile fiyat kıyaslaması yapıyorlar. 
Maalesef ki ülkemizde ürün geliştirmekten çok, mevcut ürünleri taklit etmek, eski isim yapmış markaların ismini, hatta belgelerini kullanarak malzeme satmak, üstün teknolojiler kullandığını veya ithal ettiğini söyleyerek haksız rekabet yapmaktalar, ne yazık ki birçoğu XYPEX' in aynısı olduğunu iddia etmekteler. 2015 de özetle bilinçli Tüketici Portföyünün artacağını öngörüyoruz , müşterilerimizle iş yaparken hem onları bilinçlendiriyor, hem de ileriye dönük iş potansiyelini ve bilinçli tüketicileri arttırıyoruz. Bizim onlara anlattıklarımız haricinde; bir çok İnşaat firması , kullanımını gerçekleştirdiği izolasyon malzemelerinde çeşitliliği ve bu ürünlerin kendilerine sağladığı avantajlar ile dezavantajları; gerek kendi bilgileri doğrultularında gerekse deneyimleyerek öğreniyorlar, buna bağlı olaraktan yalıtım sektöründe kullanıcıların bilinçlenmesi yani kendi bilgilerine bilgi katması artış göstermekte bunun da hızla arttığını görüyoruz .Bu sebeple CEPA İzolasyon olarak kişilerin ve inşaat firmalarının bizimle iletişiminin daha da kolaylaşacağını düşünüyoruz, çünkü ürünü tanıtmaktan ziyade ürünün ne işe yaradığını, sağladığı avantajları bilen müşterilerimiz gözü kapalı bizimle çalışıyor, aynı şekilde bir çok bilinçlenen tüketicinin bizimle çalışacağını öngörüde bulunabiliriz, bu konu hakkında bilinçlenme düzeyinin artacağını da düşünüyoruz.

Radye ve perde beton dökümlerinde betondan kaynaklı oluşabilecek tüm problemleri işin başlangıcında Xypex ile çözüyoruz, işimiz sadece işin başlangıcında değil ; mevcut yapılarda oluşan sorunları da ( yalıtım- izolasyon eksikliğinden kaynaklanan durumlar) negatif yalıtım sistemi ile çözümlüyoruz.
TR Büyük İş bitirmeler : 
İş Kuleleri, Sapphire Kule, Gökkafes, Brisa Fab. Toyatasa Fab, Coca Cola Manisa, Tesis. Venezia, Tuzla Marina, Metro Haliç köprüsü, Ankara Metrosu M2 Hattı İstasyonları, Ankara Metrosu M3 Hattı İstasyonları, İst. Metrosu Aslan Tepe İstasyon ve Boji Atölyesi, Nato İskenderun Yer altı Cephanelik, Ciner Bozüyük Cam Fab. Hamitabat Doğalgaz Santralı, Sişe Cam Trakya Fab. Türk Telekom İst. Bölge Müd. TMO Ankara Siloları, İnegöl Suni Gölet, Bursa Kültür Park Gölet, Çine Barajı, Bolu Tüneli Tamiri, Suryapı AXİS AVM’ler ve Sur Yapı tüm Şantiyeleri, GARANTİ BANKASI Teknoloji üssü ve tüm Ank. 2 Bölge Müd., Finansbank Gn. Md., BİZ CEVAHİR OTEL, Kartal Kule, Kuriş Kule, Mermerler Kule, Koç life Site, Pİ HOUSE, Söğütlüçeşme Yeraltı Otoparkı ve CİNER GRUP tüm Projeleri v.s. Hayri Nisa Hast,.vs.
Yurtdışı İş bitirmeler : 
Azerbaycan Gabala Stadyumu ve Hilton Oteli, Türkmenistan Arşiv Binası, Kazakistan Nükleer Tesisleri, Irak Basra Devlet Hastahanesi, Irak- Kerkük 1. Faz İçme Suyu Depoları, vs.

Türkiye’ nin su yalıtımı konusunda bilinçlendirilmesi için bizlerin olduğu kadar Suder’e de büyük görev düştüğünü düşünmekteyiz; bununla ilgili olarak tüm Suder üyelerinin desteği ile eğitim seminerlerinin düzenlenmesine ağırlık verilmesinin iyi olacağı kanısındayız. Ayrıca ülkemizde gerek üretilen, gerekse uygulanan ürünlerin kalitesinin ve doğruluğunun takibininde Suder destekli olarak yapılması gerektiğini düşünüyoruz.
Nusret MAÇ
 


  • Haberler
  • Forum
Su Yalıtımı
Su Yalıtımı malzemeleri
E - Posta Aboneliği
 
 
Üye Firmalar
İZO-BET İNŞAAT SAN.TİC.L
04623256320
TEKNOMAK MAKİNE PAZARLAM
02123568238
GRUP İZOLASYON TEKNOLOJİ
02826530878
ONCA PLASTİK SAN. ve TİC
02127453571
Karataşlı İzolasyon Mim
02127277479
ÇATI TEKNİK İZOLASYON TU
02125100195
ULUBAŞLAR ÇATI CEPHE İZO
02244534045
ARTI BEŞ İNŞAAT SAN. ve
02125057444
Design by Pathe

Copyright © 2012